60
10
60
50
70
30
50
10
logo BH

Reference: Solární systémy

70
30
50
60
20
30
60
20
50

Solární systémy

Princip solárního termického systému spočívá v tom, že sluneční kolektory s vysoce selektivní vrstvou zachytávají sluneční paprsky (které jsou nositeli energie) a přeměňují je na energii tepelnou. Speciální nemrznoucí kapalina, která zajišťuje celoroční provoz, odvádí získanou tepelnou energii potrubním systémem do tepelného výměníku, ve kterém je získané teplo shromažďováno a následně převedené na přípravu teplé užitkové vody (TUV), přitápění či ohřev bazénu. Solární sestava pro přípravu TUV ještě obsahuje zásobník, regulaci, čidla, expanzní nádobu, oběhové čerpadlo, potrubí, izolace a další topenářské komponenty.

Zásobník samozřejmě může být propojen dalším dohřevem např. krbová vložka, kotel, tep. čerpadlo či elektrická patrona.V případě ohřevu bazénu pak navíc obsahuje bazénový výměník. Všechno je závislé na vhodném návrhu a odborné instalaci, kterou Vám samozřejmě zajistíme od projektu a vyřízení dotace až po realizaci a správného nastavení.

Na vše máme spaciální program, který vám přesně spočítá náklady na pořízení, zpětné zisky, návratnost, účinnost a veškeré grafy, které jsou potřeba pro úspěšnou realizaci. Proto nás prosím kontaktujte a my přijedeme a na místě Vám vše spočítáme.

Jsme registrovaní v seznamu odborných dodavatelů a veškeré výrobky máme registrované v Seznamu výrobků a technologií.

 

Partneři: KONE lindab lindab lindab
© 2019 Humlnet Creative, s.r.o.